«Доброго ранку, Черкащино!»

"-Я не обирала професію, вона сама вибрала мене."(Байрак Юлія)
Родина художників Сергій та Юлія Байрак відвідали студію телеканалу «Рось». В затишній атмосфері програми «Доброго ранку, Черкащино!» відбулася невимушена бесіда з ведучими програми Галиною Мазур та Вікторією Скубацькою про мистецтво живопису та графіки.
Сергій – художник портретист, копіїст та іконописець, ознайомив телеглядачів з нюансами написання портрету в стилі академічного живопису та ПОП-АРТ, складнощами з якими стикається митець під час написання копії. Особливе місце, в процесі інтерв’ю, приділялося темі іконопису, адже значну частину своєї кар’єри художник присвятив саме цій професії. Багато подорожував разом з командою художників та розписував храми. Останні 5 років Сергій розпочав власний творчий шлях, поштовхом до цього стало бажання до самореалізації та вдосконалення авторського почерку. Чим дуже порадував прихильників своєї творчості.
Юлія – дизайнер одягу, fashion-ілюстратор та художник по костюмам з десятилітнім досвідом роботи поділилася враженнями про те, як народження дитини вплинуло на її творчість та відкрило в ній художника портретиcта та шаржиста-карикатуриста. У своїй творчості Юлія постійно експерементує з сценічними образами, дивує прихильників своєї творчості новими сторонами своєї особистості. Про те які авторські картини пише Юлія, що потрібно для того, щоб намалювати шарж та багато іншого у фрагменті програми «Доброго ранку, Черкащино!».Дата події: 23.02.2018